O nas

Agencja eventowa TRYGON powstała w 2000 roku. Od początku Naszej działalności skupiamy się na organizacji wszelkiego rodzaju imprez integracyjnych dla firm. Zajmujemy się eventami od prostych programów sportowych mających na celu szeroko pojętą INTEGRACJĘ, poprzez programy artystyczne, czy konferencje i wystawne bankiety.

Jeśli nie masz pomysłu jak uatrakcyjnić swój piknik, imprezę firmową – skontaktuj się z Nami, a na pewno pomożemy Ci w wyborze odpowiednich urządzeń rekreacyjnych takich jak: zjeżdżalnie dmuchane, gigantyczne piłkarzyki, byki rodeo, fotobudki oraz różnego rodzaju symulatory. Zapewniamy dobrą zabawę starszym
i młodszym. W naszej ofercie znajdą Państwo np. ogródki animacyjne dla dzieci, gdzie nasi animatorzy zajmą się Państwa pociechami.

Kim jesteśmy ?

Grupą młodych ludzi, pełnych energii, zapału do pracy i zarażających ludzi pozytywną energią. Co tydzień wyruszamy w świat, by uatrakcyjnić Wasze imprezy! W skład naszego teamu wchodzi 50 osób głodnych nowych wrażeń i są to animatorzy, grupa techniczna, konferansjerzy, hostessy , DJ-e, klauni, magicy, technicy, plastycy
i złote rączki. Cechuje nas ogromna ciekawość światapomysłowośćrzetelność i power. Organizując dla Państwa imprezy integracyjne dajemy z siebie 100 %. Pracujemy bawiąc się z Wami, co sprawia nam ogromną przyjemność i dostarcza satysfakcji.

TRYGONową energię i zapał do pracy Nasi Klienci wspominają przez lata, i to nasz największy sukces!