URZĄDZENIA REKREACYJNE DLA DZIECI

 

 

ZJEŻDŻALNIA DMUCHANA

Kilka metrów wspinaczki po drabince, a następnie super zjazd w dół, to sprawdzone urządzenie na wszystkie imprezy plenerowe!Uśmiech na twarzach dzieci, otrzymają Państwo GRATIS!

ZAMEK DMUCHANY

Skacz i baw się. Dmuchane zamki gwarantują doskonałą zabawę dla dzieci, młodzieży zarówno na powietrzu jak i wewnątrz budynku. Świetna okazja do spożytkowania nadmiaru energii!

TOR PRZESZKÓD

Można bez lęku fikać koziołki w przód i w tył oraz bawić się w chowanego. Pomagają w tym miękkie odbicia ścian i podłogi, a na samym końcu dzieciaki mają do dyspozycji zjeżdżalnię.

DMUCHANY BYK

Fantastyczna zabawa dla całych rodzin z dziećmi polegająca na pociąganiu lin w taki sposób, aby jak najszybciej zrzucić osobę dosiadającą byka.

 

ŚCIANKA WSPINACZKOWA

Każdy z nas ma swoje szczyty do zdobycia! A jeśli nam się nie uda? Nie ma problemu, upadek jest miękki i bezpieczny. Niech każde dziecko poczuje przyjemność płynącą ze wspinaczki!

ZORBING

To urządzenie wykonane ze specjalnego rodzaju PCV, przezroczystego i odpornego na ścieranie, składające się z dwóch kul: zewnętrznej i wewnętrznej. Pozytywny zawrót głowy murowany.

SUCHY BASEN

Świetna kąpiel bez zamaczania! Zanurkuj w tysiącach piłeczek! Jest to idealna propozycja dla naszych najmłodszych Klientów.

TRAMPOLINA

Skacz i wywijaj fikołki! Wspaniała zabawa zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

EUROBUNGEE

Któż nie marzy o lataniu? Namiastką podniebnej przygody może być 4-stanowiskowe eurobungee. Urządzenie cieszące się ogromnym zainteresowaniem tak dzieci jak i dorosłych. Gwarantuje po prostu niezapomniane wrażenia!

KOLEJKA NA SZYNACH

Fantastyczna kolejka elektryczna dla dzieci. Lokomotywa i wagoniki zachwycają swoim uroczym wyglądem. Kolejka to źródło bezpiecznej rozrywki i niezapomnianych dziecięcych wrażeń!

KARUZELA DLA DZIECI

Karuzela to nieodłączna atrakcja wesołych miasteczek, parków rozrywki i placów zabaw. Sprzęty te od bardzo dawna zaliczane są do kanonu urządzeń rekreacyjnych, ponieważ były i wciąż są ulubioną formą rozrywki dzieci.

SEAGWAY PARK

Specjalny,wygrodzony teren z przygotowaną trasą sprawnościową będzie nie lada gratką dla każdego, kto nie miał jeszcze styczności z tym niezwykłym urządzeniem.

  • email
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Śledzik
  • Flaker
  • Gadu-Gadu Live
  • MySpace
  • Wykop