URZĄDZENIA REKREACYJNE DLA DOROSŁYCH

Chcesz poczuć się niczym na Dzikim Zachodzie ujeżdżając byka,  a może masz chrapkę na prawdziwe, piłkarskie emocje? Ten dział jest zdecydowanie  dla Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem możliwości jakie dają urządzenia rekreacyjne.  Wspólna zabawa nie tylko dostarcza mnóstwa powodów do uśmiechu, ale także świetnie integruje wszystkich Gości.

GIGANTYCZNE PIŁKARZYKI
Zagraj niezapomniany mecz! I nie martw się, że nie możesz tyle biegać za piłką. Mimo utrudnień w poruszaniu się możesz zdobyć bramkę. A ile przy tym śmiechu i zabawy – prawdziwy magnes dla publiczności!

BYK RODEO
Każdy może zostać kowbojem… z różnym skutkiem, lecz nie ma obawy – lądowanie jest miękkie. Jednorazowo może korzystać jedna osoba, a setki innych mają niezły ubaw.

LATAJĄCE OWERY
Jedyna w swoim rodzaju i unikatowa atrakcja piknikowa, która nie dość że jest niezwykle widowiskowa – to przy tym zapewnia sporą dawkę adrenaliny zarówno uczestnikom zabawy jak i publiczności.

SKY ROTATOR
Jeśli zastanawiasz się jak czuje się pilot odrzutowca podczas ewolucji to znaczy, że to urządzenie jest wręcz stworzone dla Ciebie. Niesamowita zabawa i wystrzał adrenaliny gwarantowany!

SEGWAY PARK
Specjalny, wygrodzony teren z przygotowaną trasą sprawnościową będzie nie lada gratką dla każdego, kto nie miał jeszcze styczności z tym niezwykłym urządzeniem.

BUNGEE JUMPING
Kochasz adrenalinę? Nie masz lęku wysokości? Ta atrakcja jest zdecydowanie dla Ciebie. Polecamy ją każdemu kto ma dość odwagi by skoczyć!

BUNGEE RUN
Biegnij, co sił w nogach. Tylko nie zapomnij, że masz gumowe nogi! Kto dalej pobiegnie po dmuchanym torze mając przypięte gumy do pasa? Świetna możliwość sprawdzenia siebie.

ZORBING

To urządzenie wykonane ze specjalnego rodzaju PCV przezroczystego i odpornego na ścieranie, składające się z dwóch kul: zewnętrznej i wewnętrznej. Tyle w teorii, a w praktyce- zabawa bez końca!

ŚCIANKA WSPINACZKOWA
Każdy z nas ma swoje szczyty do zdobycia! A jeśli nam się nie uda? Nie ma problemu, upadek jest miękki i bezpieczny.

SUMO
Zapasy – czy tylko dla mężczyzn? Po dodaniu odrobiny tłuszczyku każdy może się zmierzyć i będą to zawody w czysto japońskim stylu. Murowana zabawa nie tylko dla uczestników, ale także dla publiczności.

RING DMUCHANY GLADIATOR
Zręczność i równowaga decydują kto zostanie zwycięzcą. Nie martw się – lądowanie jest miękkie.

RING DMUCHANY BOKSER
Walcz jak Andrzej G.! Masz do dyspozycji wielkie rękawice i dmuchany ring. Zabawa w myśl zasady “niech wygra lepszy”

SIŁOMIERZ BOKSER i KOPACZ
Najlepsze urządzenia do redukcji nadmiaru energii, szczególnie negatywnej. Uderzaj w gruchę i walcz ze swoją słabością! Któż nie chciałby sprawdzić siły swojego kopnięcia? Każdemu uderzeniu piłki towarzyszą śmiech i emocje. Urządzenie każdorazowo precyzyjnie mierzy siłę kopnięcia.

RURY SKOCZKI
Konkurencja dostarczająca mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Wyścig “dżdżownic” idealny na pikniki i nie tylko.

POTRÓJNE SPODNIE
Zwykły wyścig? Chyba nie! Dwie drużyny po trzy osoby i start!Brzmi banalnie? Nic nie jest proste w spodniach zszytych nogawkami. Śmiech i ubaw po pachy dla wszystkich.

  • email
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Śledzik
  • Flaker
  • Gadu-Gadu Live
  • MySpace
  • Wykop