O nas

TRYGONOWY TEAM

Agencja eventowa TRYGON powstała w 2000 roku. Od początku Naszej działalności skupiamy się na organizacji wszelkiego rodzaju imprez integracyjnych dla firm. Zajmujemy się eventami od prostych programów sportowych mających na celu szeroko pojętą INTEGRACJĘ, poprzez programy artystyczne, czy konferencje i wystawne bankiety.

Jeśli nie masz pomysłu jak uatrakcyjnić swój piknik, imprezę firmową - skontaktuj się z Nami, a na pewno pomożemy Ci w wyborze odpowiednich urządzeń rekreacyjnych takich jak: zjeżdżalnie dmuchane, gigantytczne piłkarzyki, byki rodeo,fotobudki oraz różnego rodzaju symulatory. Zapewniamy dobrą zabawę starszym i młodszym. W naszej ofercie znajdą Państwo np. ogródki animacyjne dla dzieci, gdzie nasi animatorzy zajmą się Państwa pociechami.

Kim jesteśmy ?

Grupą młodych ludzi, pełnych energii, zapału do pracy i zarażających ludzi pozytywną energią. Co tydzień wyruszamy w świat, by uatrakcyjnić Wasze imprezy! W skład naszego teamu wchodzi 50 osób głodnych nowych wrażeń i są to animatorzy, grupa techniczna, konferansjerzy, hostessy , DJ-e, klauni, magicy, technicy,plastycy  i złote rączki. Cechuje nas ogromna ciekawość świata, pomysłowość, rzetelność i power. Organizując dla Państwa imprezy integracyjne dajemy z siebie 100 %. Pracujemy bawiąc się z Wami, co sprawia nam ogromną przyjemność i dostarcza satysfakcji. TRYGONową energię i zapał do pracy Nasi Klienci wspominają przez lata, i to nasz największy sukces.

 

 

MAREK

Szef całego trygonowego zamieszania.
Miłośnik podróży i paintballowego strzelania . Prawdziwy profesjonalista, pogodny, otwarty i szczery.
Z eventami związany od zawsze. Prywatnie dusza towarzystwa, szczęśliwy posiadacz Myszki i dwóch kotów. 

canstock21543926  marek@trygon.pl

MARTA

Marta zwana "Helą" to miłośniczka roweru i konkursów internetowych. Dzień zaczyna od owocowego koktajlu.
Pracowita i sumienna. Prawdziwa ostoja spokoju. Nie dajcie się zwieść tej anielskiej urodzie. Kiedy tylko jest potrzeba, Hela potrafi pokazać pazur.

canstock21543926martak@trygon.pl

biuro-0019

MONIKA

Błyskotliwa, energiczna, zaangażowana - to trzy słowa, które najlepiej charakteryzują Monikę. Jej charyzma sprawia, że idealnie skoordynuje każdą imprezę! Prywatnie miłośniczka czterech kółek i górskich wycieczek.  Czerpie niesamowitą Frajdę ze swojej pracy!

canstock21543926monika@trygon.pl

ROKITA2

MIKOŁAJ

Mikołaj to świeży nabytek firmy. Prawdziwa złota rączka. Zapalony gracz paintballowy, z którym nie sposób się nudzić. Sprowadza na ziemie swoje bujające w obłokach koleżanki,  a przy każdej realizacji swoim  technicznym okiem czuwa nad trygonową załogą.