IMG_1189

STYLOWY WRZESIEŃ

Z sentymentem żegnamy wakacje pełne imprez plenerowych, pikników rodzinnych i integracji. Przed nami wrzesień, a wraz z nim nowy rok szkolny, który przywitaliśmy w naprawdę DOBRYM STYLU :)

Jeśli szukasz pomysłu na niecodzienny event, integrację, czy… pokaz mody – skontaktuj się z Nami :-)

IF

KOPARKOWO-AWARIOWO!

Początek tygodnia bywa ciężki! Zwłaszcza gdy kilkutonowa koparka pojawia się na naszym podwórku
Niestety, z tego powodu od wczoraj walczymy z brakiem sygnału w telefonie stacjonarnym. Za wszelkie trudności przepraszamy i zachęcamy do kontaktu innymi sposobami -> 502-283-294 IF
www 13 maja

Paintball w Mieczewie 13 maja!

Jeśli zastanawiacie się, jak najlepiej wykorzystać piękną pogodę serdecznie zapraszamy Was na PAINTBALLOWE strzelanie 13 maja w Mieczewie! Bilety na gry znaleźć można oczywiście na stronie http://www.paintballs.pl/ oraz na ul. Cybulskiego 12a w Poznaniu! To co, widzimy się w terenie! Do zobaczenia!

lato_trygon_piknik

LATO W PLENERZE – TYLKO Z TRYGONEM

Słońce za oknem, a nam w głowach LATO! Zostały już ostatnie terminy imprez plenerowych w tym sezonie. Jeśli planujecie piknik rodzinny lub integracje na świeżym powietrzu, zapraszamy do kontaktu! Piszcie lub dzwońcie!

v1

ANIMACJE NA STOKU!

Kolejna udana weekendowa akcja wraz z marką VÖLKL Polska! Śnieg, radość, pozytywna energia i narty ;-)

26910992_1877500228961703_2734557188768776709_o

Z ENERGIĄ NA TARGACH POLAGRA PREMIERY

Trygon, to nie tylko integracje, bale, pikniki i paintball. W miniony weekend gościliśmy na Targach Polagra Premiery, gdzie TRYGONowa ekipa, z energią i zaangażowaniem, prowadziła stanowisko jednego z naszych Klientów.