IMG_1189

STYLOWY WRZESIEŃ

Z sentymentem żegnamy wakacje pełne imprez plenerowych, pikników rodzinnych i integracji. Przed nami wrzesień, a wraz z nim nowy rok szkolny, który przywitaliśmy w naprawdę DOBRYM STYLU :)

Jeśli szukasz pomysłu na niecodzienny event, integrację, czy… pokaz mody – skontaktuj się z Nami :-)

IF

KOPARKOWO-AWARIOWO!

Początek tygodnia bywa ciężki! Zwłaszcza gdy kilkutonowa koparka pojawia się na naszym podwórku
Niestety, z tego powodu od wczoraj walczymy z brakiem sygnału w telefonie stacjonarnym. Za wszelkie trudności przepraszamy i zachęcamy do kontaktu innymi sposobami -> 502-283-294 IF
www 13 maja

Paintball w Mieczewie 13 maja!

Jeśli zastanawiacie się, jak najlepiej wykorzystać piękną pogodę serdecznie zapraszamy Was na PAINTBALLOWE strzelanie 13 maja w Mieczewie! Bilety na gry znaleźć można oczywiście na stronie http://www.paintballs.pl/ oraz na ul. Cybulskiego 12a w Poznaniu! To co, widzimy się w terenie! Do zobaczenia!

lato_trygon_piknik

LATO W PLENERZE – TYLKO Z TRYGONEM

Słońce za oknem, a nam w głowach LATO! Zostały już ostatnie terminy imprez plenerowych w tym sezonie. Jeśli planujecie piknik rodzinny lub integracje na świeżym powietrzu, zapraszamy do kontaktu! Piszcie lub dzwońcie!

v1

ANIMACJE NA STOKU!

Kolejna udana weekendowa akcja wraz z marką VÖLKL Polska! Śnieg, radość, pozytywna energia i narty ;-)

26910992_1877500228961703_2734557188768776709_o

Z ENERGIĄ NA TARGACH POLAGRA PREMIERY

Trygon, to nie tylko integracje, bale, pikniki i paintball. W miniony weekend gościliśmy na Targach Polagra Premiery, gdzie TRYGONowa ekipa, z energią i zaangażowaniem, prowadziła stanowisko jednego z naszych Klientów.

MARTIN BAUER OD TRYGON (39)

INTEGRACJA JAK MALOWANA

Szukasz interesującej formy integracji, która pozwoli poznać się pracownikom Twojej firmy z innej strony? Zapraszamy do przedsionka świata sztuki!

Uczestnicy wspólnymi siłami malują niezwykły obraz, którego motywem przewodnim jest otwartość na zmiany, współpraca oraz motywacja. Nasi TUTORZY, artyści, którzy znają wszelkie tajemnice dotyczące mieszania i nakładania farb oraz wykonywania szkiców, są dla nich wsparciem. Dzięki wspólnej pracy w interesującej formie, rozwijamy w uczestnikach spotkania umiejętności komunikacyjne, budujemy zespół i obserwujemy, jak radzą sobie w nowej dla nich sytuacji.

24059176_1821128234598903_3450357339735909382_n

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Święta za pasem! Wszystkim naszym Klientom, Gościom naszych eventów, Animatorom, DJ’om, Artystom, Współpracownikom… życzymy pięknych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia! Odpoczywajcie i regenerujcie siły! Niech Nowy Rok przyniesie nam wszystkim jeszcze więcej wspólnych, wspaniałych imprez!

MONSTER-SMASH-3

MONSTER SMASH – STRASZNIE FAJNA ZABAWA!

Nudzą cię już tradycyjne refleksomierze i cymbergaje? Chcesz spróbować czegoś nowego? Sprawdź MONSTER SMASH’a. Zadaniem graczy jest zapalanie lampek odpowiadających obrazkom wyświetlanym na planszy. Wspaniała zabawa gwarantowana!