kolaz na www

WEJŚCIE MIKOŁAJA W WIELKIM STYLU!

Najbardziej efektowne wejście Świętego Mikołaja? Najbardziej bajeczne MIKOŁAJKI? Myślicie, że wszystko w eventach już było? Tego na pewno nie widzieliście :)

Nasz Gwiazdor zjechał do dzieci prosto z dachu!

Szukacie imprezy z efektem WOW? Jesteśmy dla Was, piszcie lub dzwońcie!

IMG_1189

STYLOWY WRZESIEŃ

Z sentymentem żegnamy wakacje pełne imprez plenerowych, pikników rodzinnych i integracji. Przed nami wrzesień, a wraz z nim nowy rok szkolny, który przywitaliśmy w naprawdę DOBRYM STYLU :)

Jeśli szukasz pomysłu na niecodzienny event, integrację, czy… pokaz mody – skontaktuj się z Nami :-)

IF

KOPARKOWO-AWARIOWO!

Początek tygodnia bywa ciężki! Zwłaszcza gdy kilkutonowa koparka pojawia się na naszym podwórku
Niestety, z tego powodu od wczoraj walczymy z brakiem sygnału w telefonie stacjonarnym. Za wszelkie trudności przepraszamy i zachęcamy do kontaktu innymi sposobami -> 502-283-294 IF
www 13 maja

Paintball w Mieczewie 13 maja!

Jeśli zastanawiacie się, jak najlepiej wykorzystać piękną pogodę serdecznie zapraszamy Was na PAINTBALLOWE strzelanie 13 maja w Mieczewie! Bilety na gry znaleźć można oczywiście na stronie http://www.paintballs.pl/ oraz na ul. Cybulskiego 12a w Poznaniu! To co, widzimy się w terenie! Do zobaczenia!

lato_trygon_piknik

LATO W PLENERZE – TYLKO Z TRYGONEM

Słońce za oknem, a nam w głowach LATO! Zostały już ostatnie terminy imprez plenerowych w tym sezonie. Jeśli planujecie piknik rodzinny lub integracje na świeżym powietrzu, zapraszamy do kontaktu! Piszcie lub dzwońcie!